zpět

Tvary, vlastnosti a využití sedacích vaků WEGETT®

(FOTOGALERIE tvarů vaků na konci této stránky)


Nemůžete se rozhodnout, který z našich vaků pro Vás bude ten nej? Připravili jsme přehled základních informací, které Vám pomohou lépe se před nákupem zorientovat. Všechny sedací vaky WEGETT® mají společné tyto vlastnosti:

Vrchní materiál:
Certifikovaná voděodolná tkanina vyrobená v ČR.

  Vnitřní materiál:
  Kuličky z předpěněného polystyrenu od českého dodavatele.

  Zpracování:
  Všechny naše výrobky jsou ručně šité v ČR.

  Využití:
  Sedací vaky Wegett jsou vhodné do interiéru i exteriéru.

  Údržba:
  Jednoduché čištění mokrým hadříkem a jemným saponátem.

  Tvar a design:
  Tvar a design sedacích vaků můžete libovolně kombinovat. Stačí, když nám své přání napíšete nebo zavoláte: wegett@wegett.cz, tel.: +420 702 981 174.  Jednotlivé typy vaků:

  TRIANGLE - náš multifunkční vak, oblíbený hlavně u dětí. Mohou na něm sedět, ležet, povalovat se, skákat a hrát si. Vak je ale samozřejmě vhodný i k odpočinku pro dospělé.

  ROZMĚRY: výška spodní části 30 cm, výška horní části 80 cm, šířka 100 cm, hlouka 130 cm, hmotnost 7kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ I LEŽENÍ   CLASSIC – máte rádi vše tradiční a prověřené? Classic je nejdéle nabízený vak v naší kolekci. Je určený pouze pro sezení. Posed je vyšší než u ostatních vaků /40cm od země/, bude se vám z něj tedy i pohodlně vstávat. Sezení v tomto vaku je pohodlné, ale zároveň zdravé, protože s opřenými zády sedíte v plně vzpřímené poloze. Classic je ideální kombinovat s taburetem, který využijete na podepření nohou, nebo jako malý odkládací stolek. Tento vak je vhodný jak domů na relax, tak i do Vaší kanceláře.

  ROZMĚRY: výška spodní části 40 cm, výška horní části 75 cm, šířka 80 cm, hloubka 90 cm, hmotnost 8kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ  COCOON
   – zabořte se, zavrtejte, podepřete a opřete, v sedě nebo v leže, jak je libo... Cocoon je náš největší vak, je velice pohodlný a můžete ho natvarovat na mnoho způsobů. Dá se v něm sedět i ležet, jednou výš, jednou níž, tento sedací vak dokonale kopíruje vaše tělo a přizpůsobí se jakékoliv poloze, je opravdu multifunkční a pro každého.

  ROZMĚRY: výška 50 cm, šířka 110 cm, hloubka 130 cm, hmotnost 9kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ I LEŽENÍ
    

   

  WAYO - náš nejmenší vak, je určený jak dětem, tak i dospělým, lze ho pohodlně vytvarovat do měnšího křesílka s oporou zad a pohodlným posedem. Hodí se výborně do interiérů, kam by se větší vaky nevešly.

  ROZMĚRY: výška 50 cm, šířka 90 cm, hloubka 90 cm, hmotnost 7kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ  SIMPLE – náš benjamínek mezi vaky, který si ale rychle získává na oblibě. Je totiž univerzální
  a můžete ho natvarovat na mnoho způsobů. Pokud ho postavíte na výšku a vytvarujete důlek, můžete v něm pohodlně sedět s rovně opřenými zády. Pokud ho necháte naležato, můžete na něm ležet i sedět, fantazii se meze nekladou. Děti ho milují jako přistávací plochu při skotačení.

  ROZMĚRY: výška 20 cm, šířka 110 cm, hloubka 155 cm, hmotnost 6kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ I LEŽENÍ

   


  SIMPLE XXL
  pohodlný obr o rozměrech /155x180cm/. Natvarujete si ho jako pohodlné křeslo k sezení, nebo využijete jeho obřích rozměrů k příjemnému poležení a to klidně ve dvou. Můžete nerušeně relaxovat, pracovat nebo třeba hrát hry na pc.

  ROZMĚRY: výška 20 cm, šířka 155 cm, hloubka 180 cm, hmotnost 9kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ I LEŽENÍ  LOUNGE - v tomto vaku jsme propojili funkčnost s pohodlím. Jedná se o vak s druhým nejvyšším sedem /30cm nad zemí/ bude se vám z něj tedy snadno vstávat. Je sice určen k sezení, ale velmi bohémskému a to pod heslem hlavně pohodlně. Záda si v tomto vaku opřete, ale ne v plně vzpřímené poloze. Lounge je ideální kombinovat s taburetem, který využijete na podepření nohou, nebo jako malý odkládací stolek.

  ROZMĚRY: výška spodní části 30 cm, výška horní části 70 cm, šířka 85 cm, hloubka 120 cm, hmotnost 9kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ  TABURET KULATÝ - Je skvělou volbou k sezení do malých prostor, nebo poslouží jako doplněk k podložení nohou u sedacího vaku Classic. Dá se využít i jako malý odkládací stolek.

  ROZMĚRY: výška 30 cm, šířka 40 cm, hmotnost 2kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ A PODPĚRU NOHOU  TABURET HRANATÝ - Slouží jako doplněk na pohodlné podepření nohou u sedacího vaku Lounge. Využijete ho ale i k posezení, nebo jako menší odkládací stolek.

  ROZMĚRY: výška 30 cm, šířka 40 cm, hmotnost 2kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ A PODPĚRU NOHOU

   


  POUF - Pelíšek pro domácí mazlíky. Když svému pštrosovi pořídíte pouf, určitě bude nadšen! Pelíšek je velmi odolný – žádné drápky mu neublíží. Snadno omyvatelný – vyčistíte ho jen mokrým hadříkem a saponátem (lze čistit i vapkou nebo prát v pračce). Vašemu zvířátku se v něm bude dobře odpočívat, protože je měkoučký, díky výplni výborně izoluje chlad a neklouže.

  ROZMĚRY: výška 15 cm, šířka 100 cm, hloubka 70 cm, hmotnost 2kg

  • VHODNÝ PRO SEZENÍ I LEŽENÍ